Snacks
Tournament-tested snacks designed to keep players fueled between points.Single-serve, fast, and ready for the next game.
Player Favorites (Best Sellers)
-
Snack-PopCorners No Artificial Colors or Flavors Sea Salt Popped Corn Chips Bag
Regular price From $3.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $3.00 USD -
Snack-Lay’s Classic Potato Chips, Single Serve Snack Bags
Regular price From $2.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $2.00 USD -
Snack-Cheez-It Hot & Spicy 3 oz Crackers
Regular price From $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $7.00 USD -
Snack-Planters Trail Mix 2 oz Nuts & Chocolate
Regular price From $3.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $3.00 USD -
Snack-Sweet 'N Salty Mix® Variety Pack
Regular price From $2.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $2.00 USD -
Snack-Slim Jim Monster Size Original Meat Stick, 11g Protein Per Serving, 1.94 oz.
Regular price $4.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $4.95 USD -
Snack-Jerky Original Beef Jerky
Regular price $19.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $19.95 USD -
Snack-Jack Link's Original Beef Stick
Regular price From $4.95 USDRegular priceUnit price / perSale price From $4.95 USD
Protein & Performance Snacks
-
Snack-Simple Mills Crackers, Fine Ground Sea Salt, Almond Flour, 4.25 oz Box
Regular price $7.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.95 USD -
Snack-RXBar Protein Bar Chocolate Sea Salt
Regular price From $3.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $3.50 USD -
Snack-Quest Protein Bar, Cookies & Cream, 21g Protein
Regular price From $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $5.00 USDSold out -
Snack-Pure Protein Bars, Chocolate Peanut Butter, 20g Protein, Gluten Free, 1.76 oz
Regular price From $3.95 USDRegular priceUnit price / perSale price From $3.95 USD -
Snack-PopCorners No Artificial Colors or Flavors Sea Salt Popped Corn Chips Bag
Regular price From $3.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $3.00 USD -
Snack-ONE Protein Supplement Bar, Birthday Cake, 20g Protein
Regular price From $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $5.00 USD -
Snack-Lenny & Larry's The Complete Cookie, Chocolate Chip, 4 oz
Regular price From $3.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $3.50 USD -
Snack-Cheez-It Hot & Spicy 3 oz Crackers
Regular price From $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $7.00 USD
Quick-Carb Boost
-
Sold outSnack-Snyder’s Mini Pretzels 1.5 oz
Regular price From $3.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $3.00 USDSold out -
Snack-Rice Krispies Treats Original Chewy Marshmallow Snack Bars
Regular price From $2.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $2.50 USD -
Snack-Nature Valley Crunchy Granola Bars, Oats 'n Honey
Regular price From $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $5.00 USD -
Snack-Welch's Mixed Fruit Snacks Family Size, 0.9 oz, 40 count
Regular price $19.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $19.95 USD
Healthy & Clean Options
-
Snack-Black Forest Stretch Island Fruit Leather Snacks, Strawberry, 0.5 oz
Regular price From $2.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $2.50 USD -
Snack-Sahale Snacks Classic Fruit and Nut Trail Mix, 1.5 Ounces
Regular price From $3.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $3.50 USDSold out -
Snack-Wonderful Pistachios No Shells Roasted & Salted Nuts, 2.5 Ounce Bag
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $6.00 USD -
Snack-Blue Diamond Whole Natural Almonds, 1.5 Oz.
Regular price From $2.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $2.50 USD
Fun Treats / Comfort Snacks
-
Snack-Popcorn Indiana Sweet & Salty Kettle Popcorn, 1 oz Bag
Regular price From $3.95 USDRegular priceUnit price / perSale price From $3.95 USD -
Snack-CHIPS AHOY! Fresh Stacks Chocolate Chip Cookies, Travel Snacks, 7.76 oz (4 Multi Snack Packs)
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.00 USD -
Snack-SOUR PATCH KIDS Soft & Chewy Candy, 3.6 oz
Regular price $2.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.50 USDSold out -
Snack-Haribo, Gold-Bears, 2-Oz Packages
Regular price From $2.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $2.50 USD
Clif Bars
-
Energy- CLIF BAR Caramel Chocolate Chip with Caffeine
Regular price $29.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $29.95 USD -
Energy- CLIF BAR Chocolate Chip
Regular price $29.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $29.95 USD -
Energy- CLIF BAR Chocolate Chip Peanut Crunch
Regular price $29.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $29.50 USD -
Energy- CLIF BAR Cool Mint Chocolate
Regular price $29.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $29.95 USD -
Energy- CLIF BAR Crunchy Peanut Butter
Regular price $29.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $29.95 USD -
Energy- CLIF BAR Peanut Butter Banana with Dark Chocolate Flavor
Regular price $29.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $29.95 USD -
Energy-CLIF BAR Blueberry Almond Crisp
Regular price $29.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $29.95 USD -
Energy-CLIF BAR Chocolate Brownie Flavor
Regular price $29.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $29.95 USDSold out -
Energy-CLIF BAR Cookies & Creme Flavor
Regular price $29.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $29.50 USD -
Energy-CLIF BAR Oatmeal Raisin Walnut
Regular price $29.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $29.95 USD -
Energy-CLIF BAR Trail Mix Energy Bar
Regular price $29.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $29.50 USD
GU Energy
-
Energy-GU Hydration Tabs
Regular price From $49.95 USDRegular priceUnit price / perSale price From $49.95 USD -
Energy-GU Roctane Protein Recovery Drink Mix
Regular price From $49.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $49.50 USD -
Energy-GU Roctane Energy Gel
Regular price $99.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $99.50 USD -
Energy-GU Roctane Energy & Hydration Drink Mix
Regular price From $69.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $69.50 USD -
Energy-GU Original Energy Gel
Regular price From $29.95 USDRegular priceUnit price / perSale price From $29.95 USD -
Energy-GU Liquid Energy
Regular price $49.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $49.50 USD -
Energy-GU Energy Chews
Regular price $49.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $49.50 USD